Zahradní židle Trento

Zahradní židle Trento - klasická židle, stohovatelná. Váha : 4,90, výška sedadla: 45 cm, šířka sedadla: 43 cm, konstrukce : hliník, výplet : Textilux

Barva dle konstrukce :

A-G graphit/grau, G-SG eisengrau/silbergrau, W-W weiss/weiss,

MR-M marone/mocca

Více detailů

Sleva!
4 850 CZK s DPH

5 150 CZK s DPH


Kombinace barev :

A-G graphit/grau - černo/šedá

G-SG eisengrau/silbergrau - šedo/stříbrná

W-W weiss/weiss - bílá

MR-M marone/mocca - tmavě/béžová

Loketní opěrka má skrytý mechanismus, bez viditelných spojovacích dílů.

Zajímavé ukončení výpleti na opěradle s trapézovými hliníkovými profily a výplěť zasazená do stejných profilů vytváří jasné linie křesel.

 

Konstrukce hliník : recyklovatelný, lehký materiál ideální pro použití v exteriéru. Díky lehké hmotnosti se dobře přenáší. Profily jsou na stěnách zesílené a tak mají výrobky dobrou stabilitu.

Konstrukce je nerezavějící  a povchově upravena vrstvou polyesterového nástřiku. Povrch je tak velmi jemný a hladký, odolný vůči povětrnostním vlivům, dobře se ošetřuje.

 

Textilux : Textilux je jemná a na dotyk příjemná výpleť, odolná vůči oděru a pevná. Je vzdušná a dobře se udržuje. Znečištěné plochy se lehce omyjí vodou nebo jemným kartáčkem. Tkanina je na povrchu pokryta polyesterovým vláknem. Díky tomu je odolná proti vlivům počasí, příjemná pro posezení na židlích i lehátkách a to i bez podložek. I po delší době si udržuje tvar a pevnost. Použité materiály odpovídají požadavkům European REACH regulation ( Evropská agentura pro chemické látky ).

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.