Zahradní křeslo Catena

Zahradní křeslo skládací  Catena - křeslo má polohovací opěradlo ( šest poloh ), lehce se složí, područky vyloženy teakovým dřevem, teak v rámu opěradla. Váha : 8,20 kg, výška sedadla: 45 cm, šířka sedadla: 53 cm, konstrukce : hliník, výplet : Textilux

Konstrukce tvarovaná, hranatý průřez, polyesterová povrchová úprava.

Skladem, ihned k dodání v barvě G-G.

Více detailů


8 100 CZK s DPH


 

Kombinace barev : konstrukce / výpleť

W-N weiss/natur - bílá/béžová

C-N champagner/natur - béžová/béžová

G-G eisen/grau - šedo / černá

Loketní opěrka  má skrytý mechanismus, bez viditelných spojovacích dílů.

Zajímavé ukončení výpleti na opěradle s trapézovými hliníkovými profily a výplěť zasazená do stejných profilů vytváří jasné linie křesel.

 

Konstrukce hliník : recyklovatelný, lehký materiál ideální pro použití v exteriéru. Díky lehké hmotnosti se dobře přenáší. Profily jsou na stěnách zesílené a tak mají výrobky dobrou stabilitu.

Konstrukce je nerezavějící  a povchově upravena vrstvou polyesterového nástřiku. Povrch je tak velmi jemný a hladký, odolný vůči povětrnostním vlivům, dobře se ošetřuje.

 

Textilux : Textilux je jemná a na dotyk příjemná výpleť, odolná vůči oděru a pevná. Je vzdušná a dobře se udržuje. Znečištěné plochy se lehce omyjí vodou nebo jemným kartáčkem. Tkanina je na povrchu pokryta polyesterovým vláknem. Díky tomu je odolná proti vlivům počasí, příjemná pro posezení na židlích i lehátkách a to i bez podložek. I po delší době si udržuje tvar a pevnost. Použité materiály odpovídají požadavkům European REACH regulation ( Evropská agentura pro chemické látky ).

Teak - typ dřeva, který je nejoblíbenějším druhem pro použítí v exteriéru jako velmi odolný vůči povětrnostním podmínkám. Jeho zvláštní barva medového odstínu se zvýrazní při používání olejů určených k ošetření teakových povrchů. Často je velmi oblíbená i patina zbarvená do světle šedé barvy, která charakterizuje straší teakové dřevo.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.