Stolička Catena

Stolička  Catena stohovatelná, lze použít i jako podnožku ke křeslu. Váha : 3,20 , výška sedadla: 43 cm, šířka sedadla: 48 cm, konstrukce: hliník  a teakové dřevo, výplet : Textilux

Barvy : W-N weiss/natur, C-N champagner/natur, G-G eisen/grau

Výpleť : Textilux - natur/béžová  nebo grau/šedá

Více detailů


3 250 CZK s DPH


Kombinace barev : konstrukce / výpleť

W-N weiss/natur - bílá/béžová

C-N champagner/natur - béžová/béžová

G-G eisen/grau - šedo / černá

 

Konstrukce hliník : recyklovatelný, lehký materiál ideální pro použití v exteriéru. Díky lehké hmotnosti se dobře přenáší. Profily jsou na stěnách zesílené a tak mají výrobky dobrou stabilitu.

Konstrukce je nerezavějící  a povchově upravena vrstvou polyesterového nástřiku. Povrch je tak velmi jemný a hladký, odolný vůči povětrnostním vlivům, dobře se ošetřuje.

 

Textilux : Textilux je jemná a na dotyk příjemná výpleť, odolná vůči oděru a pevná. Je vzdušná a dobře se udržuje. Znečištěné plochy se lehce omyjí vodou nebo jemným kartáčkem. Tkanina je na povrchu pokryta polyesterovým vláknem. Díky tomu je odolná proti vlivům počasí, příjemná pro posezení na židlích i lehátkách a to i bez podložek. I po delší době si udržuje tvar a pevnost. Použité materiály odpovídají požadavkům European REACH regulation ( Evropská agentura pro chemické látky ).

Teak - typ dřeva, který je nejoblíbenějším druhem pro použítí v exteriéru jako velmi odolný vůči povětrnostním podmínkám. Jeho zvláštní barva medového odstínu se zvýrazní při používání olejů určených k ošetření teakových povrchů. Často je velmi oblíbená i patina zbarvená do světle šedé barvy, která charakterizuje straší teakové dřevo.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.