Zahradní lehátko Cadiz

Zahradní lehátko Cadiz - lehátko má polohovací opěradlo ( šest poloh ), lehce se skládá, područky vyložené teakem. Váha : 8,80 kg, výška sedadla: 38 cm, šířka sedadla: 58 cm, výška opěradla : 102 cm konstrukce : hliník, výplet : Textilux

Kombinace barev : C-N champager - natur , G-G eisengrau - grau

Více detailů

Sleva!
9 000 CZK s DPH

9 300 CZK s DPH


Kombinace barev : konstrukce / výpleť

C-N champager - natur

G-G eisengrau - grau


Konstrukce hliník : recyklovatelný, lehký materiál ideální pro použití v exteriéru. Díky lehké hmotnosti se dobře přenáší. Profily jsou na stěnách zesílené a tak mají výrobky dobrou stabilitu.

Konstrukce je nerezavějící  a povchově upravena vrstvou polyesterového nástřiku. Povrch je tak velmi jemný a hladký, odolný vůči povětrnostním vlivům, dobře se ošetřuje.

Textilux : Textilux je jemná a na dotyk příjemná výpleť, odolná vůči oděru a pevná. Je vzdušná a dobře se udržuje. Znečištěné plochy se lehce omyjí vodou nebo jemným kartáčkem. Tkanina je na povrchu pokryta polyesterovým vláknem. Díky tomu je odolná proti vlivům počasí, příjemná pro posezení na židlích i lehátkách a to i bez podložek. I po delší době si udržuje tvar a pevnost. Použité materiály odpovídají požadavkům European REACH regulation ( Evropská agentura pro chemické látky ).

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.