Zahradní stohovatelné lehátko Bodega

Zahradní lehátko Bodega - lehátko má polohovací opěradlo ( šest poloh ), je stohovatelné, lehce se přenáší , područky vyloženy strukturovaným plastem v barvě eisengrau, weiss nebo mocca. Váha :8,80 kg, výška lehátka 36 cm, šířka lehátka 57 cm, konstrukce : hliník, výpleť : Textilux

Konstrukce tvarovaná, polyesterová povrchová úprava. Barevné kombinace...

 

Více detailů


7 600 CZK s DPH


Barevné kombinace : konstrukce / výpleť 

A-G graphit/grau, světlá šedá/ černá

C-M champagner/mocca, šedo béžová / mocca

G-SG eisengrau/silbergrau, tmavá šedá/ šedočerná

MR-M marone/mocca, tmavá béžová / mocca

W-W weiss/weiss  bílá


 

Konstrukce hliník : recyklovatelný, lehký materiál ideální pro použití v exteriéru. Díky lehké hmotnosti se dobře přenáší. Profily jsou na stěnách zesílené a tak mají výrobky dobrou stabilitu.

Konstrukce je nerezavějící  a povchově upravena vrstvou polyesterového nástřiku. Povrch je tak velmi jemný a hladký, odolný vůči povětrnostním vlivům, dobře se ošetřuje.

 

Textilux : Textilux je jemná a na dotyk příjemná výpleť, odolná vůči oděru a pevná. Je vzdušná a dobře se udržuje. Znečištěné plochy se lehce omyjí vodou nebo jemným kartáčkem. Tkanina je na povrchu pokryta polyesterovým vláknem. Díky tomu je odolná proti vlivům počasí, příjemná pro posezení na židlích i lehátkách a to i bez podložek. I po delší době si udržuje tvar a pevnost. Použité materiály odpovídají požadavkům European REACH regulation ( Evropská agentura pro chemické látky ).

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.