Zahradní křeslo skládací Bodega

Zahradní křeslo skládací  Bodega- křeslo má polohovací opěradlo ( šest poloh ), lehce se složí, područky vyloženy strukturovaným plastem, váha : 6,80 kg, výška sedadla: 44 cm, šířka sedadla: 50cm, konstrukce : hliník, výplet : Textilux

Kombinace barev : A-G graphit/grau, C-M champagner/mocca, G-SG eisengrau/silbergrau,

MR-M marone/mocca, W-W weiss/weiss

 

 

Více detailů


4 500 CZK s DPH


Kombinace barev : konstrukce / výpleť 

A-G graphit/grau, světlá šedá/ černá

C-M champagner/mocca, šedo béžová / mocca

G-SG eisengrau/silbergrau, tmavá šedá/ šedočerná

MR-M marone/mocca, tmavá béžová / mocca

W-W weiss/weiss  bílá


 

Konstrukce hliník : recyklovatelný, lehký materiál ideální pro použití v exteriéru. Díky lehké hmotnosti se dobře přenáší. Profily jsou na stěnách zesílené a tak mají výrobky dobrou stabilitu.

Konstrukce je nerezavějící  a povchově upravena vrstvou polyesterového nástřiku. Povrch je tak velmi jemný a hladký, odolný vůči povětrnostním vlivům, dobře se ošetřuje.

 

Textilux : Textilux je jemná a na dotyk příjemná výpleť, odolná vůči oděru a pevná. Je vzdušná a dobře se udržuje. Znečištěné plochy se lehce omyjí vodou nebo jemným kartáčkem. Tkanina je na povrchu pokryta polyesterovým vláknem. Díky tomu je odolná proti vlivům počasí, příjemná pro posezení na židlích i lehátkách a to i bez podložek. I po delší době si udržuje tvar a pevnost. Použité materiály odpovídají požadavkům European REACH regulation ( Evropská agentura pro chemické látky ).

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.